Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Zou   01.12.2012 23:40    
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli je vhodný do bytu stafordšírský bullteriér, hlavně i proto, že budeme časem plánovat rodinu, tak jestli je to vhodné plemeno, nebo raději volit plemeno jiné. Bojím se, že i když se všude píše, že je to pes mírumilovný a má rád děti, tak aby dítěti nějak neublížil, tím, že by dítě bylo až po psovi.....díky
od uživatele: tereza.prchalova   06.09.2012 15:10    
je třeba pejskovi dát najevo, že je pod tvou ochranou. Že je to dítě tzv. NÁŠE. Pokud vás pes dostatečně respektuje, bude vědět, že si nic takového jako napadení dítěte nesmí dovolit. Taky nesmíte nikdy pejska kvůli dítěti odstrkovat, nevšímat si ho, nebo změnit jakkoliv postoj k němu. Musí vědět, že příchod dítěte není nic špatného, co by ohrožovalo jeho dosavadni životsmile S tou postelí to není kvůli tomu, že by si uvědomovala, že to je kvůli dítěti, ale protože, jste jí to zřejmě dovolovali dosud a tak nechápe, proč teď nemůže. S tím jak bude reagovat na dítě to nemá nic společného. Pokud mu budete i nadále projevovat lásku a ukazovat, že ve vaších očích neklesl, nebude mít důvod na dítě žárlit a bude v pohoděsmile Držím palcesmile
od uživatele: HerminkaVondrova   06.04.2012 10:51    
My měli před narozením Péti dvouletého labradora. Byl zvyklý na to, že do domu chodí \\\"na návštěvu\\\", přes noc byl venku v boudě, jen v zimě jsme ho brali domů. Když se syn narodil, tak jsme ho dali Andymu očuchat, vysvětlili mu, že je to nový člen rodiny. Já trnula hrůzou, kdy pes dítěti něco udělá, ale vzal ho v pohodě. Jen v zimě skončilo domácí spaní, nebylo kde, takže jsme mu pořídili zateplenou boudu (httpsmilewww.vladeko.cz/uzitkova-zahrada/boudy-a-kotce-pro-psy) a bylo vyřešeno. Vůbec bych se soužití nebála.
od uživatele: Klarkamart   29.05.2012 14:05    
Ahoj všem... Máme doma fenečku je ji 2,5let.Mám ji od jejích 3 měsíců a teď jsme s přítelem zjistil,že čekáme rodinu.Jelikož je moje Engee zlatíčko k dětem veobecně,myslím si že by vše mohlo probíhat v poklidu a v pořádku,ale raději bych se poradila jak přesně mám se vším postupovat.Protože ona už teď šoatně snáší to že ji vyhazujeme z postele z ložnice když jdeme spát....A co potom jak jí přírůstek ukázat jak jí vysvětlit co a jak... předem děkuji za Vaše ohlasy,odpovědi a rady....
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
‹ listopad prosinec 2019 leden ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo