Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Troubelin   27.08.2015 11:45    
Ahoj Martine, já si vždycky nechala poradit od známých, co maj taky pejska a jsou spokojení s krmením. Taky porovnávám obsah, chci pro svýho mazlíka co nejvíc masa a žádný náhražky. Asi nikdo nechce svý milovaný zvíře krmit škodlivinama. Takže teď kupuju Brita:Carnilove.smile
od uživatele: erra   30.07.2015 15:11    
Zdravím, u mě je to jednoduché řešila jsem čím krmit mého pejska a přečetla jsem hory knih a doporučení a prostě všeho. Nakonec jsem skončila u Barf stravy a nemůžu si na nic stěžovat, je to super. Čas od času dám granulky, ale jen když není maso :-) Chodím do malého krámku v Nuslích. www.akoira.cz
od uživatele: NakrmPsa.cz   26.03.2015 17:44    
Dobrý den malymarty, to je otázka... Určitě co můžeme poradit je, koukat na určení krmiva - štěně, dospělák atp. Ve většině případech výrobci mají i konkrétní určení krmiva - dám Vám příklad: Large (velký) Breed (plemeno) Adult (dospělák) - jestli máte pejska do 25 Kg a ve věku 3 let - tak takhle označené krmivo je přesně pro Vašeho miláčka Dalším faktorem jsou samozřejmě finance, je otázkou kolik byste rád do granulí investoval a podle toho uvidíte nabídku značek. Ať už se budete ptát na radu, každý Vám bude doporučovat jinou značku - co můžeme doporučit je zaměřit se na krmivo nejlépe bez obilovin a popravdě jednou za čas změnit příchuť, ať není pejsek pořád na tom samém smile Výběr u nás je celkem jednoduchý - stačí vybrat velikost plemene a věk a máte nabídku krmiv pro Vaše mazlíka httpsmilewww.nakrmpsa.cz/granule-podle-velikosti-a-veku-plemene/
od uživatele: Niky98   10.03.2014 16:01    
lepší je zůstávat u jedné značky,ne všichni psy dobře snášejí změny v krmení.Rozhodně si necháváme radit od veterináře smile
od uživatele: katyajaja   08.07.2013 20:28    
my si necháme poradit od spolehlivého veterináře. a máme dvě kvalitní značky které střídáme podle toho jakou z nich v obchodě mají.smilesmile
od uživatele: hotdogshop   13.03.2013 08:13    
httpsmilehotdog.shop1.cz/produkty/zajimave-clanky/top-dry-food-2012 a tady ještě největší nezávislá recenze psích krmiv httpsmilewww.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/index.php/cat/1
od uživatele: malymarty   19.02.2013 14:29    
Dobrý den, dělám takový průzkum a zajímalo by mě, dle jakých kritérií vybíráte krmení pro svého miláčka. Jestli ve výběru hraje roli velikost pejska, věk a další, nebo i závisí na značce krmiva či ceně. V rámci toho by mě také zajímalo, jestli střídáte značky nebo jste věrní jedné značce. Děkuji Vám předem za Vaše odpovědi. Pěkný den Martin
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
‹ červen červenec 2019 srpen ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.