Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: arinka145   04.10.2013 14:48    
Ahoj, když nám naše jezevčí slečna umřela,naše kolie po ní taky truchlila.Už si ale zvykla.Zkus Jessie obohatit život - chodit na psí výběhy cvičáky,kde je hodně psů,třeba se s některým skamarádí.Nebo jí udělej nějakou moc dobrou baštu,nebo s ní choď víckrát za den ven.Pokud nic nezabere,je to sice pro ni těžké,ale bude si muset zvyknoutsmile
od uživatele: nikuuse   12.07.2013 12:55    
Dobrý den, prosím o radu a zároven pomoc. Máme už 3 letou labradorku, jmenuje se Jessie a je strašně hyperaktivní. :-))) Rodiče se ted bohužel rozvedly, a táta měl 2 pejsky byli to Bernský Salašnický křižený s Kavkazákem a Jessie s nima celý 3 roky žila na zahradě, měly se moc rádi,neudělaly bez sebe krok, byli na sebe strašně zvyklý. Ale bohužel z důvodu rozvodu si je vzal pániček s sebou a Jessie zůstala úplně sama, je to už 2 dny a Jessie jen leží, nehne se, nechce se jí ani ven, a furt je vyhlíží a knourá,má strašně smutný očička a v noci ani nemůže spát, ale pořád papká tak jak má, jakmile se jí dá jídlo,tak to normálně sní. Je strašně hyperaktivní, má spousty hraček,klacků, a ted jen leží a ani hrát si nechce, jsem celý 2 dny pořád s ní a je to strašný, mám strach aby se jí ještě něco nestalo, slyšela jsem, že někteří pejsci i můžou umřít žalem. Tak prosím jestli s tím nemáte někdo zkušenosti,nebo nějaká rada co mám pro Jessynku udělat aby nebyla tak smutná, strašně mě to ubíjí když jí vidím :-( A je to labradorka, má zlatý srdce, a je strašně citlivá. Chápu, že jde o zvyk, že si za chvíly zvykne, že je sama, ale chci jí alespon nějak trošku pomoct, je to jak dítě,Tak prosím. Moc všem děkuju!! :-)
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
‹ září říjen 2019 listopad ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.