Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Strrnad   23.11.2016 22:01    
Dobrý den, bohužel s tímto až takovou zkušenost nemám. Nikdy jsme takový problém neměli. Je ale možné, že nejedná o výchovný problém, ale o zdravotní. Doporučuji se obrátit na veterináře. Je možné využít i některých online veterinárních poraden. Já osobně jsem se obrátil na httpsmilewww.pejskar.cz/veterinarni-poradna/ a poradili mi smile Pokud se jedná přece jen o výchovný problém tak můžu snad poradit jen \\\"nevzdávejte to\\\" však on to časem pochopí smile
od uživatele: veronika.dolni28   13.01.2016 16:11    
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, před koncem roku jsme si s přítelem vzali z útulku půl ročního pejska. Už od začátku měl menší problémy s vykonáváním potřeby venku a doma, to se posléze zlepšilo. Chválili jsme za vykonanou potřebu venku a kárali za vykonání doma. Četla jsem ze pes má vydržet tolik hodin kolik má let +1, takže náš by měl vydržet 7h. Já jsem teď pracovně pryč a můj přítel pracuje 8 hodin denně, vždy pejsek sám vydržel, nekonal potřebu nic, ani nic nekousal a neroztahoval, ani přes noc, ale poslední dva dny přestává vše fungovat, koná potřebu doma i po 3 hodinách co byl venku, a my nevíme čím to je, myslíte že je to tím, že si začal zvykat? A jaký je teď nejlepší způsob jak pokračovat? jsme z toho trochu nešťastní. Děkuji za jakoukoliv pomoc !
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
‹ září říjen 2019 listopad ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.