Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: VeterinaJicin   14.12.2016 10:55    
Tak to udělá smajlík místo adresy, ale koukám se tam a pravděpodobně to bude nejlepší řešení pro mě.
Toto je on? httpsmilewww.vetfox.cz
od uživatele: Fanda74   14.12.2016 11:02    
Dobrý den, Já používám www.vetfox.cz to je online program určený pro veterináře, který nabízí spousty výhod oproti programům, které máte nainstalovány ve svých počítačích. Začal bych od toho samotného počítače. Stalo se vám někdy, že vám počítač přestal fungovat a vy jste tedy tím pádem neměli přístup do systému a plnohodnotně jste nemohli pracovat a ve své podstatě ani fungovat? Pokud ne, máte štěstí, pokud tomu chcete předejít, můžete právě využít Vetfox, kam se máte možnost přihlásit mimo počítač i přes mobil, tablet, případně váš osobní notebook. Aplikace Vetfox zkrátka funguje online a vaše data o klientech, produktech na skladu a zkrátka vše co si jen můžete představit automaticky zálohuje. O vaše data nikdy nepříjdete a zároveň k nim především budete mít přístup kdykoliv a odkudkoliv. Dalším bodem je bezpochyby ušetřený čas. Vetfox je přehledny, rychlý a intuitivní. Práce s touto veterinární online aplikací vám ušetří denně desítky minut, které v konečném důsledku za odpracovaný měsíc vyrostou na hodiny. Mimo těchto dvou zásadních faktech Vetfox také nabízí ekonomické přehledy a vy tak máte o všem dokonalý přehled.
Ahoj, Aktuálně řeším jeden veliký problém. Hledám obstojný veterinární program, který mi bude nabízet snadné a rychlé ovládání, přehledy, práce s položkami na skladě a podobně. Zkrátka něco plně využitelného za rozumnou cenu. Díval jsem se a téměř všude programy stojí docela nemalé peníze. Spíš by se mi hodil nějaký měsíční pronájem nebo něco zkrátka za rozumnou cenu. Pokud mi něco doporučítě budu jedině rád.
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
‹ srpen září 2019 říjen ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo