Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: DanielV   23.10.2014 12:34    
Ahoj, já bych šel moc rád, navíc aplikaci už mám staženou dýl, takže co takhle domluvit se tam? Ozvu se.
od uživatele: Beeda   21.10.2014 17:20    
Ahoj, není tu nějaký pejskař/ka, který by se mnou chodil venčit v Brně? Mám štěně a byl bych rád, kdyby si zvyklo na ostatní pejsky, ale nikdo ze kamarádů psa nemá, mohli bychom zajít na cvičák, jen tak se projít, vždycky pokecat a tak :-) Kdyžtak se mi prosím ozvěte do SZ, nebo nejlépe sem httpssmilemevyo.com/event/8614-venceni-psu , je to aplikace na mobil a domlouvají se tam tyhle srazy a akce mnohem jednodušeji a líp, stažený je to za minutku :-) tak třeba by se nás sešlo i víc, to by bylo skvělý.
od uživatele: Troubelin   27.08.2015 11:45    
Takhle malému štěněti většina dospělých psů neublíží. To že se po něm fenka ohnala bylo z její strany výchovné, už chce mít svůj klid a ukazuje mu, kdo má navrch. Naopak to, že jí štěně otravuje je taky přirozené.. musejí si to mezi sebou srovnat, ale je fajn na to dohlížet.. přeci jen fila je velký pes a mohla by štěněti ublížit nechtěně. Ani jednoho z nich v také situaci neutěšujte, ať si nemyslí, že takové chování je v pořádku. Pokud vám přijde, že štěně starou fenku otravuje moc, tak ho zabavte jinou aktivitou. Určitě si na sebe časem zvyknou, když se budou vídat pravidelně...
od uživatele: jarmilalalakova@seznam.cz   19.06.2017 12:46    
Dobrý den, prosím zkušené pejskaře o radu. Vlastním fenu brazilské fily stáří 8 let, fena je bezproblémová. Syn si pořídil štěně 8. týdnů /bernský salašnický pes/. Chodí k nám na návštěvy, aby si psi na sebe zvykli. Prosím, jak se zachovat, když se fena po štěněti ohnala. Syn ji za to pokáral /pleskl ji/. Štěně se pak chvilku stranilo feny.Myslím,že by si měli mezi sebou udělat pořádek. Štěně je hravé a dolézá a štěká na fenu. O víkendu mám štěně hlídat, tak mám strach, abych něco nepokazila /myslím vztahy mezi psy/. Děkuji za rady. Jarmila
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930
‹ říjen listopad 2019 prosinec ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.