Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Beeda   21.10.2014 17:20    
Jo, přesně odtud ji mám! Po té bundě jsem při vybírání taky koukal, nakonec jsem se tedy rozhodl pro vestu, ale pravděpodobně brzy dojde i na bundu, jak se tak znám :-D
od uživatele: KovakM   09.12.2014 10:35    
O výcvikových vestách jsem doposud neslyšel, ale zní to moc fajn, koukal jsem tak různě po netu a našel jsem toho spoustu, zalíbila se mi i tahle bunda - je to asi dost obdobné jako vesta, o které jsi tu psal, co myslíš? httpsmilewww.4dox.cz/objednavka/panska-klasicka-bunda
od uživatele: Beeda   21.10.2014 17:20    
Ahoj, základ je asi naučit pejska chodit u nohy, získat si u něj respekt a zaujmout ho, aby věděl, že to, co páneček říká, neříká jen tak do větru, ale že je to pro něj důležité a musí se při výcviku soustředit. Určitě pomůže motivovat ho třeba tím, co má rád, pamlskem nebo tak. U nás to třeba je gumová hračka, kterou pejskovi ukážu, a pak ji vždycky zavěsím na výcvikovou vestu tak, aby na ni dobře viděl a motivovala ho chodit za ní, což znamená zároveň u mé nohy, pak si na to zvykne a je to.
od uživatele: KovakM   09.12.2014 10:35    
Ahoj, moc prosím o radu, máme půlročního jezevčíka, který už umí základní povely jako sedni, lehni, pac, občas se zadaří i zůstaň, to je vše super, problém ale je, že když jdeme na procházku, skoro vůbec neposlouchá. Utíká všude možně, tahá a na povely, které normálně doma zvládá, reaguje až když se mu zachce, někdy vůbec... Nevím jak se tohoto zbavit. Máte nějaké tipy, které by nám mohly pomoct? Nebo je rovnou lepší zajít za kynologem? Moc si už nevím rady, předem mockrát děkuju.
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
‹ červen červenec 2019 srpen ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.