Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Lustig   28.11.2014 11:25    
Za nás se určitě není čeho bát, upřímně jsme si té změny všimli rozhodně spíš k lepšímu, co jsem se díval na změněné složení - zjednodušeně přidali maso, ubrali obiloviny, což je určitě plus a i co se chuti týče,myslím že tím, že přidali právě maso, tak chutnají těm našim třeštidlům ještě o trochu víc, ale i před tím je žrali o 106, takže u nás s tímhle vše úplně v pohodě!
od uživatele: KovakM   09.12.2014 10:35    
Ahoj, poslední dobou jsem o Britu pro naši fenku taky přemýšlel, ale četl jsem i různý články o změně složení těch jejich granulek, tak mě zajímá, jestli to třeba vaši pejsci nějak nepocítili, nechutnají jim míň nebo něco takového? :-) Díky!
od uživatele: Lustig   28.11.2014 11:25    
Já mám nej zkušenost s Brit Premium by Nature, krmíme s ním doma 2 starší jezevčíky a na to, že jsou odjakživa vybíravky, tyhle už jim sedí dost dlouho a nevypadá to jen tak na změnu httpssmilewww.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-premium-by-nature-senior-s-m :-)
od uživatele: DanielV   23.10.2014 12:34    
Zdravím, měl jsem to podobně jako vy, na začátek jsme také kupovali obyčejnější, pak jsem to začal kombinovat s vařením, ale pejsek z toho nakonec nijak zvlášť nadšený nebyl, navíc mi to bralo docela dost času, tak jsem se rozhodl jen pro granule, ale o to víc jsem vybíral co se kvality týče. Od té doby už cca 2 roky krmíme Carnilove... to složení je prostě bezkonkurenční, navíc našemu Arniemu chutná - neplánuji měnit, za mě jednička.
od uživatele: DanielV   23.10.2014 12:34    
Zdravím, měl jsem to podobně jako vy, na začátek jsme také kupovali obyčejnější, pak jsem to začal kombinovat s vařením, ale pejsek z toho nakonec nijak zvlášť nadšený nebyl, navíc mi to bralo docela dost času, tak jsem se rozhodl jen pro granule, ale o to víc jsem vybíral co se kvality týče. Od té doby už cca 2 roky krmíme Carnilove... to složení je prostě bezkonkurenční, navíc našemu Arniemu chutná - neplánuji měnit, za mě jednička.
od uživatele: Beeda   21.10.2014 17:20    
Zdravím, chtěl bych se zeptat na krmivo... máme zlatého retrívra, kterého jsme poslední rok krmili jen BARFem, teď už nám to ale tolik nevyhovuje a rádi bychom přešli na granule, jen si nevím vůbec rady, jaké vybrat. Posledně, co jsme granule kupovali byl Arnie ještě úplně malej a sice na to nejsem pyšný, ale byly to nějaké obyčejné ze supermarketu a k těm už se tedy určo vracet nechci. Díky předem!
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
‹ srpen září 2019 říjen ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo