Zpět   Obnovit   Nová zpráva 
od uživatele: Klarkamart   29.05.2012 14:05    
co se týče hárání,vím,že každá fena je individuální.Od babičky Lady,ta nikdy nenechávala kapičky...jen občas když si nevšimla ale to bylo takl minimální,až zanedbatelné.Ale co mám fenečku teď já,tak ta se čistí,ale pokud pochoduje pobytě a v tom jí něco ukápne tak si toho nevšímá a púroto ji raěji během dne necháváme s kalhotkami.Samozřejmě pokud jsme doma tak ji tím netrápíma protože není problém hned kapičky odstranit(utřít) Pokud se jedná o povel vyskočení pejska o náruče tak stačí aby se naučil vaskočit...Třeba ta naše potvůrka kdy si poklepu na hrudník(nebo břicho) tak povyskočí aopře se o mne packami.Dříve když jsem měla více síli a energie tak i sama skočila až do náruče...Stačí jen říct hop...A je to smiletroška cviku a půjde to Vám i pejskovi... Přeji hodně zdaru...smile
od uživatele: vittoria.dolce   22.12.2011 07:54    
Nevím co je na tom zázračného, můj pes je tak maximálně čistotný ...
od uživatele: benito3   10.11.2011 13:53    
Tak to máte asi ějakou zázračou fenu..........Měla už jsem tolik fe a znamí co mají a žádná si to po sobě neuklízí...........Chtěla bych vidět jak tam vůbec nic na koberci nezůstane......A není to pár kapek ale docela dost.........Jen aby jste věděla.....A samozřejmě se ty kalhotky musí měit......je jasné že ji jedu nemůžete nechat celý den...............smile
od uživatele: vittoria.dolce   22.12.2011 07:54    
Hárání je velmi individuální, některé feny přiberou, zhubnou, změní se v chování nebo toleranci ke psům, jiné feny se nezmění vůbec ... Např. naše fena je po prvním hárání dost odtažitá k ostatním \\\"klukům\\\" ale fenky jí nevadí. Jak říkám, je to naprosto individuální, jak u člověka. Zašpinit podlahu i koberec může, ale s jistotou můžu říct že to po sobě uklidí - slíže. Naše fenka je čistotná a nenechá po sobě ani kapku, a vím že to dělají i ostatní fenky. Ale hárací kalhotky nepoužíváme, vím že se potřebuje čistit a přes kalhotky to nejde. To je jako by nám někdo zakazoval intimní hygienu :-D ... Jinak my se chystáme na kastraci jelikož mladou uchovnit nechceme a je to prevence, po kastraci by fena neměla hárat vůbec ... tak si počkejte na to první hárání a uvidíte jak se fenečka změní nebo nezmení. A pár kapek doma nikoho nezabije, navíc jak říkám, většina fenek to po sobě raz dva uklidí :-) Jinak s tímto \\\"povelem\\\" zkušenosti nemám, učím psa smyspluplným povelům které jsou jemu i mně užitečné, nicméně čím víc toho pes umí tím víc se prohlubuje váš vztah, Přeji hodně štěstí :-)
od uživatele: benito3   10.11.2011 13:53    
Dobrý den,ano fenečka při harání špiní,ale v lekárně prodávají kalhotky a kdyz je bude nosit tak zabráníte špinavému koberci
od uživatele: BarčaH   02.12.2011 13:42    
Dobrý den, budeme si pořizovat šeltičku a chtěla bych vědět víc o hárání fen. Bude to pro ni nějaké bolestivé a bude mít změny \\\"nálad\\\" a chování? Já takovýma věcma trpím tak nevím jak jsou na tom holčičky psí smile Manžela zase zajímá, jestli při hárání může fenka například ušpinit koberec, podlahu apod., když si na ně sedne. Tvrdila jsem mu že ne, ale uvědomila jsem si , že to s jistotou nevím, tak bych chtěla vědět odpověď smile A k tomu povelu. Na internetu jsem viděla v nějakém videu tance se psem, že na konci pejsek skočil paničce do náruče. Panička se jenom nepatrně přikrčila aby to pejsek neměl tak vysoko a naznačila ať na ni skočí. Pejsek sám skočil docela vysoko, prostě paničce přímo do náruče. Jak se dá takový povel naučit?smile
Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Po Út St Čt So Ne
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031
‹ červen červenec 2019 srpen ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.