Extrémní reakce psa na hárání fen ve vsi od uživatele : Jindra Zelená   
Dobrý den, mám sedmiletého psa retrívra a náš problém vzniká vždy v červenci a trvá po dobu přibližně 5-ti týdnů, kdy se postupně hárají feny ve vsi. Náš pejsek v tuto dobu moc nespí, skoro nejí, celé dny a noci štěká a vyje, ničí svou oplocenou část zahrady, povely nevnímá a stále utíká. Jeho hlasité projevy dlouhodobě obtěžují nejen nás, ale i sousedy, kteří nemohou spát. Tento nešvar trvá přibližně 3 roky a stupňuje se s přílivem nových obyvatel do vsi, kteří si pořídili fenky. Existuje nějaký tišící prostředek, který by pejskovi neublížil, dal by se užívat dlouhodoběji a ulevil jemu samotnému i páníčkům? Děkuji. Jindra Zelená
  Předčasné hárání od uživatele : Helena   
Dobrý den, mé fence bude letos 7 let a začala hárat o několik měsíců dříve, než obvykle a přitom měla vždy pravidelný cyklus. Zajímalo by mě tedy, zda je to pokročilým věkem a nebo bych měla raději vyhledat veterináře. Četla jsem, že fenky, které neměly štěňaty a nejsou kastrované, jsou náchylnější k rakovině, mám proto obavy. Předem děkuji za odpověď.
  Natelké bradavky od uživatele : Nika   
Dobrý den, máme doma fenku jezevčíka, které je 10měsíců. Letos nám porpvé hárala, hárání skončilo 10.3.2014. K nakrytí nedošlo. Fenka má stále nateklé bradavky a u některých se mi zdá, že je to víc než před týdnem. Hračky jsme jí zabavili, na dlouhé procházky chodíme, bradavek se nedotýkáme. Chtěla jsem se zeptat, jestli to samo přejde? A jak případně poznáme, že se jí začalo tvořit mléko? V jaké případě máme vyhladat veterináře. Děkuji za vaši odpověď, Nika.
  provokuje psa od uživatele : efa55   
Dobrý den máme doma dva psi a ten mladší neustále obtěžuje toho staršího.Musíme toho mladšího hlídat jinak ho neustále líže a snaží se ho obskakovat.Začal to dělat až těd když mu je 5 let jinak to nedělal
  pravidelnost hárání od uživatele : Eva Herleová   
Fenečka Tibetského španěla téměř 3 roky stará, hárala vždy po osmi měsících, ale nyní je měsíc zpoždění.Březí není,je dobře hlídaná.Prosím o odpověď, jak situaci dál řešit. Děkuji.
  Pískání od uživatele : Nikol   
Dobrý den, omlouvám se, že píši sem, ale nenašla jsem správnou sekci kam napsat. Máme doma ročního pejska, který vždy když odcházíme z domu tak strašně píská, až skoro vyje. Sousedi si stěžují že je budí jelikož odcházíme už v 7 ráno z domu. Je nám jasné že nechce být doma sám a tak nám pro něj vždy kolem 10 ráno chodí dědeček a hlídá ho. Myslíte, že by pomohlo kdyby jsme mu pořídili kamaráda?!
  agresivita na štěně od uživatele : Lucie   
Dobrý den, nenalezla jsem ve výběru možnost nadpisu problému, se kterým bych potřebovala poradit. Mám 2 5 ti leté feny a samce CC. Tato smečka tří psů si velmi dobře rozumí, v tom problém není. Ale jedna fena z nich měla před 3 měsíci štěnata, která žijí v oddělené místnosti v bytě. Zbyly nám po prodeji již jen dva samci, z nich bychom si chtěli jednoho nechat, ale zde nastal problém - ta fena ( ne matka ) malého zle napadá. Již jsem ho chtěla učit čistotě, zvykat na dění v domácnosti a na nás atd, ale vždy, když ho vyndám z \\\" jeho \\\" pokoje, tak na něj druhá fena zaútočí. Nevíme, proč to dělá. Když jsme před rokem přinesli samce, a dali ho rovnou do domácnosti, vše bylo v pořádku. Nyní je mu rok a vychází s oběma fenama skvěle. Maličkému je 9 týdnů a musí být neustále v izolaci, aby mu neublížila. Nevíme, z jakého důvodu ho napadá. Bojíme se ho vyndat z jeho bezpečí. Fenu jsme zavírali kvůli štěnatům jen zřídka, aby např. ta matka měla klid na kojení apod. Rozhodně často kvůli nim izolovaná nebyla, aby jim to tzv. ted jako vracela. Moc bychom si malého chtěli nechat, ale nevíme jak to řešit. Děkuji a moc prosím o radu.
  Hárání od uživatele : Vendula   
Dobrý večer, máme fenku (kříženec-labradora a ohaře)která začala poprvé 26.10. hárat. 9.11. byla na dvorku u našich kteří mají pejska a chvíli bez dohledu byli sami(sama si mu otevřela). Máme teď obavy, zda na ni neskočil. Na internetu jsme dočetli, že máme počkat 20 dní a pak nechat udělat ultrazvuk. Proto Vás tedy prosíme o radu, jak dále postupovat. A také na kolik by nás přišla injekce když váží 20 kg. Děkuji
  Vyvolání hárání od uživatele : Tereza Blechová   
Dobrý den, mám fenku Německého ovčáka, v prosinci jí budou 3 roky. Hárala vždy bez problémů, jen měla po posledním hárání falešnou březost. Chceme ji na konci dubna nebo začátku května nechat nakrýt, ale kdyby neháral, potřebujeme znát možnosti pro vyvolání hárání.. Co doporučejete a co ne?? Jaké jsou všechny možnosti?? A jaké jsou jejich klady a zápory?? A jak se pohybují cenově?? Prosím o co nejpřesnější info.. :) Předem moc děkuji.. ;)
  Připouštění od uživatele : arinka145 04.10.2013 14:48  
Dobrý den, kolik tak stojí připuštění kolie dlouhosrsté?
Po Út St Čt So Ne
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930
‹ květen červen 2018 červenec ›
On-line kurařka

VAŘÍME PEJSKŮM

Pro všechny, kterí chtějí svým pejskům částečně nebo
úplně vařit.

On-line kurařka
ON-LINE KUCHAŘKA
Partnerské weby

PARTNERSKÉ WEBY

www.ifauna.cz/psi

SVĚT
PEJSKŮ
SVĚT
KOČEK
SVĚT
KONIČKŮ
SVĚT
PLAZŮ
SVĚT
KRALÍKŮ
SVĚT
PTÁČKŮ